Ons team is uitgebreid met Gabriella, zij is van harte welkom. Ze gaat werken als front-end ontwikkelaar, maar zal haar online marketingvaardigheden ook gaan gebruiken op onze marketingafdeling.

 

Talenknobbel

Een interessant verhaal over Gabriella! Ze spreekt vloeiend 5 talen: Engels, Roemeens, Duits, Hongaars en … Nederlands, in ieder geval met het laatste is ze ook behoorlijk goed op weg! Bij The Bright Side of Life wil ze haar vaardigheden in andere talen verbeteren. Een full-stack ontwikkelaar worden, is haar grotere doel. In eerste instantie zal zij werkzaam zijn als junior front-end ontwikkelaar en Gabriella zal veel kunnen leren van haar collega’s binnen BSL om zo haar JavaScript, PHP, CSS en andere vaardigheden voor webontwikkeling nog verder te ontwikkelen. 
 

Van Roemenië naar Amsterdam

Gabriella wilde meer van de wereld zien en Amsterdam leek een goede plek om te beginnen. Het was in feite zo’n geweldige start dat de rest van de wereld niet meer zo aantrekkelijk leek. Voordat ze bij BSL kwam, werkte ze in verschillende functies in verkoop en marketing, voornamelijk in de toerisme- en vrijetijdsindustrie.
 
Gabriella werd geboren in Transsylvanië, een regio in Roemenië waar een mix van culturen wordt gecombineerd met prachtige landschappen vol met bossen en bergen, pittoreske steden en het boerenleven. “Soms lijkt het alsof de tijd stilstaat”, zegt Gabriella en daarom is ze in 2011 naar Nederland verhuisd nadat ze haar bachelor marketing aan de universiteit van Brasov had afgerond.
 

Front-end ontwikkelaar & Marketing vaardigheden

Naast het feit dat Gabriella een front-end ontwikkelaar wil worden heeft zij ook al aardig wat kennis van marketing. Ze ontdekte dat de toolset voor de nieuwe marketeer technische kennis over websites moet bevatten. De nieuwe generatie marketeers zijn niet bang om te experimenteren en te testen, met alle beschikbare kanalen en technologieën, van sociale media tot SEO en van affiliate tot SEA. Gabriella vond al snel haar match met het CMS-systeem WordPress en werkt er sindsdien mee. Met haar vaardigheden heeft ze het voordeel dat ze in staat is om een ​​geheel nieuwe website te bouwen en geschikt te maken voor online conversie. Maar het eindresultaat is wat er echt toe doet en dat zijn de resultaten. Zien hoe kleine aanpassingen aan een site een heel ander publiek trekt en dat dit de site positief of negatief kan beïnvloeden, dat is wat Gabriella het leukste vindt.
 

Wil jij ook ons team komen versterken?

Wil jij ook aan de slag als front-end ontwikkelaar? We zijn altijd op zoek naar nieuwe, getalenteerde softwareontwikkelaars om ons team te versterken. Bekijk de mogelijkheden of stuur ons een open sollicitatie.
 
 
Heeft u vragen?

Wilt u een offerte voor het ontwikkelen van uw maatwerksoftware. Advies over een nieuwe website of het integreren van webapplicaties met bestaande systemen? Wij staan voor u klaar om deze vragen geheel vrijblijvend te beantwoorden. Bel ons of stuur een mail naar sales@brightside.nl

Contactformulier…
Contact BSL