Wij zijn verheugd om onze nieuwe collega te mogen introduceren – Anne Hortensius. Anne is begin mei bij BSL gestart als Java software ontwikkelaar. De afgelopen maanden hebben wij veel nieuwe interessante opdrachten binnen gekregen. En daarom waren wij op zoek naar een extra developer binnen ons team. Gelukkig voor ons, kwam Anne op het juiste moment. Hij heeft naar eigen zeggen van zijn hobby – programmeren – zijn beroep gemaakt, en is een echte techneut.

Java software ontwikkelaar

Voordat Anne bij BSL van start ging, was hij werkzaam als Java software ontwikkelaar bij een commerciële afdeling van een grote televisie- en internetaanbieder. Dit beviel hem de eerste jaren erg goed, maar uiteindelijk kon hij hier steeds minder zijn technische talent kwijt. Omdat zijn passie toch echt bij programmeren ligt, is hij op zoek gegaan naar een nieuwe uitdaging. Via LinkedIn kwam hij bij onze ervaren software ontwikkelaar vacature uit. Wat Anne heeft getriggerd om bij BSL te solliciteren? Het antwoord: een interessante en uitdagende functie die goed bij zijn kwaliteiten past. En natuurlijk een bedrijfsnaam waar je spontaan vrolijk van wordt!

Eerst indruk van BSL

Anne zijn eerste indruk van BSL was gelijk positief. Hij ervaart de werksfeer als erg prettig en voelt zich hier (mede door ons kleine en hechtte team) op zijn gemak. Wij lunchen dagelijks samen en hebben vele gezellige teamuitjes. Daarnaast bleek ook nog de lyrics van één zijn favoriete nummers op onze glazen kantoordeuren te staan – Monty Python met het nummer ‘Bright Side of Life’ van de film ‘Life of Brian‘. De tekst komt overeen met zijn motto ‘Always look on the bright side of life’. BSL is dan ook een nieuwe start, waar hij zich bezig kan houden met werkzaamheden waar hij veel plezier uit haalt.

What’suppen

Naast dat programmeren een grote hobby is van Anne, is hij ook graag in de buitenlucht. In zijn vrije tijd is hij graag aan het wandelen, fietsen en hardlopen. En sinds kort heeft Anne ook een nieuwe bezigheid – suppen. Suppen hoor ik u al denken? Het staat voor Stand Up Paddle Surfing. Een sport waar je op een soort van surfboard staat en met een peddel op het water voortbeweegt. Anne heeft al meteen voorgesteld om deze fanatieke sport als volgende teamuitje te doen. Hier moeten wij als team nog even over nadenken 😉

Kom jij het BSL team versterken?

Dat kan! Wij zijn namelijk altijd op zoek naar nieuwe ontwikkelaars die ons team willen versterken. Een open sollicitatie van geschikte kandidaten is dan ook welkom. 

Pin It on Pinterest